A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tchaj-wan - Diskuze

Původní dotaz

ČEŠI pobývající NA TAIWANU-spojme se!

04.02.2010 00:02:52 | Berry
Berry
Za tyden odletam na Taiwan na pul roku-za ucelem studia od me univerzity. Myslim si, ze v CR je vice univerzit,které spolupracují s temi taiwanskými,tedy ne jen ta moje. Tak se ozvete vy ostatni, co se tam chystate, ci co tam uz jste!:)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
06.09.2017 03:02 118.163.9.***
Re: DADONG Night market experience  

Doporučuju na FB skupinu Češi a Slováci na Taiwanu https://www.facebook.com/groups/czsktw/?fref=ts
Tam se dozvíte všechno :-)
Markéta

Neregistrovaný uživatel
05.09.2017 12:34 94.112.253.***
Re: DADONG Night market experience  

Zdravím,

my se chystáme na Taiwan na Nový rok.
Celkem tam strávíme 15 dní.

Nemáte nějaký cestopis, případně doporučení jak si jednotlivé výlety naplánovat?

Díky moc :-)

Neregistrovaný uživatel
15.03.2017 17:00 199.64.75.***
DADONG Night market experience  

Prožili jsme neopakovatelnou 16ti- denní aktivní dovolenou na Taiwanu. 8-)
Máme spoustu zážitků. A obrazového materiálu.
Rád bych sdílel zážitek z nočního marketu Dadong v Tainan city. :-$

https://www.youtube.com/watch?v=Xom8N1EQPzk

Taiwanci jsou prostě užasní lidé. O:-)
Chtěl bych tam jet znovu :-D :-D

• Anonym (2)
Markétka C.
28.08.2014 21:03 78.102.243.***
taipei a okolí  

Ahojda, já mířím na Taiwan v říjnu na půl roku, tak kdybyste tam někdo byl, budem bydlet v Taipei - email: marketa.coufalova@centrum.cz :)

Neregistrovaný uživatel
30.04.2013 18:26 42.72.152.***
Re: ČEŠI pobývající NA TAIWANU-spojme se!  

Ahoj,

asi uz to asi neni aktualni, ale kdybyste i nadale chteli zustat v kontatku s lidmi kolem Taiwanu:
https://www.facebook.com/groups/czsktw/?bookmark_t=group

Mejte se at uz jste kdekoliv ;)

Lukas

• Anonym (1)
Berry 23.09.2010 21:11
RE: RE: ČEŠI pobývající NA TAIWANU-spojme se!  

Ahoj Pavle,
z Taiwanu jsem priletela v cervenci,takze uz ne.
Urcite si to tam moc uzijete:)

Pavel45
18.09.2010 15:31 111.251.209.***
RE: ČEŠI pobývající NA TAIWANU-spojme se!  

Ahoj jsi stále na Taiwanu?? My tu jsme před týdnem přiletěli a budem tu do ledna. Plánujem příští týden výlet po Taiwanu, tak jestli tu jsi tak bysme se mohli nekde sejit. Zatim ahoj Pavel

Berry 28.05.2010 06:34
RE: Na skok na Taiwan  

Tak urcite v hl. meste Taipei navstivit Tower 101..protoze to byvala nejvyssi budova sveta..bohuzel byvala..ale vyhled kazdopadne stoji zato.

Jinak pokud mas rad prirodu..tak si nenech ujit jeden z NP jako Taroko nebo Alishan.

Ja pobyvam v Kaohsiungu..coz je druhe nejvetsi mesto,je na jihu..takze tu je poradne horko(pokud pojedes v tom cervenci, tak to teplo bude mnohem silenejsi,aspon tedy zde na jihu) a je tu nejvetsi pristav na Taiwanu.

Pokud mas rad teplo a plaz-tak Kenting..kde si muzes zkusit plno vodnich sportu,treba surfovani.

Jinak Taiwan ve srovnani s CR je levnejsi-jidlo,obleceni a elektronika.
O ubytovani nevim,jak bydlim na kolejich od skoly, ale myslim,ze se da celkem lehce najit i levne.

No kazdopadne ti preju stastnou cestu!
(jeste rada-priprav se,ze tu se anglicky skoro vubec nedomluvis,ani taxikari ti anglicky rozumet nebudou..to je jedna velka nevyhoda tu..ale jinak Taiwan=parada:)

Berry 28.05.2010 06:20
RE: pozdní odpověď  

no jasny ze jsem z UHK:D Takze tebe vzali na zimni semestr vid..no vim, ze aspon dve mista na letni zustaly neobsazeny a rikali, ze jej vyhlasi na zimni.A kam presne jedes?Nas tu melo byt 5 a jsme 4..tak je mozny, ze zrovna tu, kde jsem ja:)
Jinak jo..semtam se Cesi schazime..ale spis ty v Kao a okoli..Taipei a Hualien jsou uz mnohem dal..

Martynek
26.05.2010 19:55 46.115.118.***
Na skok na Taiwan  

Ahoj Berry. Chtel bych se te zeptat, kdyz uz jsi na Taiwanu. Letim na Taiwan ke konci cervence, ale jen jako cestovatel. Neporadila bys mi prosim? Treba co stoji za to videt, jak drahe je cestovani, jidlo, ubytovani? Dekuju

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu